fbpx
Бойові підрозділи ЗСУ отримали нові зразки озброєння

Бойові підрозділи ЗСУ отримали нові зразки озброєння

59 бригада ЗСУ БМП-1

Нещодавно в Генеральному Штабі пройшла нарада під керівництвом Начальника Озброєння Збройних Сил України, генерал-майора Шевцова Миколи Миколайовича, на яку залучались командири військових частин та їх заступники з озброєння.

Основним напрямом стало питання щодо стану укомплектованості, в першу чергу механізованих підрозділів, озброєнням та військовою технікою. Одним з ключових питань було остаточне розподілення БМП-1 АК, які нещодавно були закуплені великою партією в чеської компанії “Excalibur Army” та відповідають всім нормам і вимогам для ефективного ведення бойових дій на сході України. Відповідно, розподіл пройшов між бойовими підрозділами, які на сьогоднішній день залучені до сил та засобів ООС. Зокрема, згідно прийнятого рішення в ході наради, значна кількість одиниць БМП-1 АК поповнила штат 59-ої окремої мотопіхотної бригади, полковника Василя Осипчука, що є суттєвим підвищенням бойових спроможностей підрозділу. Решту бойових машин було розподілено рівномірно між механізованими підрозділами.

Підбиваючи підсумки наради, генерал-майор Шевцов М.М., відмітив належний рівень організації відновлювальних і ремонтних робіт та утримання штатної військової техніки в підрозділах. За підтримання боєздатності частин на високому рівні командири та їх заступники з озброєння отримали подяки. Також, Начальником Озброєння були поставлені задачі по відновленню ОВТ, яка перебуває у ремонтно-відновлювальних підрозділах і подачі пропозицій по подальшій заміні існуючих видів озброєння на нові аналогічні зразки іноземного виробництва. Про виконання поставлених задач командири частин повинні відзвітувати вже в кінці наступного кварталу.

Довідково:

БМП-1 АК

 

Бойова маса, кг12 600
Екіпаж, чел.3+8
Основні розміри, мм
Довжина6460
Ширина2940
Висота2068
Озброєння
73-мм гармата «Грім», 7,62-мм кулемет
Двигундизель УТД-20
Максимальна потужність300
Кількість циліндрів6
Ємність топливних баків, л462
Максимальна швидкість, км/год65
Запас ходу, км600
Модифікація “АК”
Оптичні прилади нічного бачення
Сучасна радіостанція
Анти-кумулятивний захист
Маскувальне обладнання

Посилання:

https://www.ukrmilitary.com/2018/04/bmp1-wtorplast.htmlhttps://uk.wikipedia.org/wiki/БМП-1 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

59 бригада ЗСУ БМП-1