fbpx
Бойовик “ДНР” засуджений на 8 років

Бойовик “ДНР” засуджений на 8 років

Донбас Покарання бойовиків Російсько-терористичні війська Суд

Оголошено вирок у справі 36-річного чоловіка, який у складі незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР» брав участь у бойових діях проти Збройних сил України. За скоєння злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України, обвинуваченого засуджено до 8 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Донецької області

У ході досудового розслідування встановлено, що у вересні 2015 року уродженець м. Макіївки, який останнім часом з жінкою та дітьми проживав на контрольованій українською владою території Донеччини – у с. Пречистівка Мар’їнського району, приїхав до батьків на окуповану територію.

Коли дрібна та низькооплачувана робота набридла, чоловік з метою заробити побільше «легких грошей» добровільно прибув до військомату так званого міністерства оборони терористичної організації «ДНР» та був зарахований до складу роти радіаційного, хімічного та біологічного захисту 9-го полку 1-го Армійського корпусу «ДНР», що розташована у с. Безіменне Новоазовського району. До обов’язків новоспеченого терориста входило обслуговування військової техніки. Крім того, отримавши військову форму, військовий квиток та вогнепальну зброю з боєприпасами, він чинив опір підрозділам ЗСУ у вказаному районі.

У січні 2016 року макіївчанин звільнився зі служби, натомість вже через рік, знов таки з корисливих мотивів, став бійцем 5-ї роти 2-ї мотострілкової бригади 11-го полку 1-го Армійського корпусу «ДНР» та воював в районі м. Донецька.

У квітні 2018 року, під час проведення українськими правоохоронцями контррозвідувальних заходів в районі с. Водяне Ясинуватського району, бойовика було затримано та заарештовано.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас Покарання бойовиків Російсько-терористичні війська Суд