fbpx
Бойовик “ДНР” здався українським силовикам

Бойовик “ДНР” здався українським силовикам

Національна поліція Покарання бойовиків Російська агресія

Як повідомили в поліції Донецької області правоохоронцям здався 23-річний житель Слов’янська, який був командиром мінометного розрахунку бойовиків.

«П’ятий за останні 10 днів: поліцейським Бахмута здався командир розрахунку бойовиків”, – йдеться у повідомленні.

23-річний чоловік вступив у ряди терористів в 2015 році, покинувши в Слов’янську дружину з однорічною дитиною та нормальне життя.

Найманець поїхав в окуповане Єнакієве, де його призначили на посаду командира мінометного розрахунку. За словами бойовика, він займався у військовій частині ремонтом електрики, господарськими справами.

Вже через півроку новобранець розчарувався в ідеях «ДНР».

«Ватажки займаються мародерством та зайняті лише своїм матеріальним становищем, а на рядових солдат та мирних мешканців їм байдуже», – розповів колишній учасник незаконних збройних формувань.

Довгий час чоловік шукав шляхи повернення на підконтрольну Україні територію. Із засобів масової інформації він дізнався про інших бойовиків, які повернулися до нормального життя, добровільно здавшись поліції. Наприкінці березня він не витримав, покинув фейкову республіку і вийшов до поліцейських Бахмута.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

Національна поліція Покарання бойовиків Російська агресія