fbpx
Бойовик з “ЛНР” отримав термін у Казахстані

Бойовик з “ЛНР” отримав термін у Казахстані

Казахстан Покарання бойовиків Російська агресія

Радіо Азаттік повідомляє про засудження у Казахстані 32-річного жителя міста Теміртау Никіту Степіна до 25 років ув’язнення за участь у бойових діях на стороні бойовиків “ЛНР” і за подвійне вбивство у Казахстані.

“До 25 років ув’язнення засуджений 32-річний житель Теміртау Нікіта Степін, визнаний винним в участі у воєнних діях у східній Україні на стороні проголошеної проросійськими сепаратистами Луганської народної республіки (ЛНР) і подвійному вбивстві у Казахстані. Його друг 32-річний Павло Левкутін, якого суд визнав винним у недонесенні про вбивство, засуджений до трьох років позбавлення волі. Вирок був оголошений сьогодні у спеціалізованому міжрайонному суді з кримінальних справ Карагандинської області”, – йдеться у повідомленні.

За версією слідства Степін брав участь у бойових діях на Донбасі з боку терористичної організації “ЛНР” на території тимчасово окупованої Луганської області. Після двох поїздок він повернувся додому в Теміртау, влаштувавшись на підробіток автослюсарем у гаражний бокс, де пізніше і скоїв вбивство двох місцевих жителів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Казахстан Покарання бойовиків Російська агресія