fbpx
Бойовика з НЗФ ОРДЛО, який влаштувався в армію США, звільнили без пояснення причин

Бойовика з НЗФ ОРДЛО, який влаштувався в армію США, звільнили без пояснення причин

Найманці ОРДЛО Російсько-терористичні війська

На початку травня ми розповідали про долю трьох іноземних наймаців, що приймали участь у бойових діях на Донбасі на стороні російсько-терористичних військ. Один з них – Гійом Кувельє попри добре задокументовану участь у збройних формуваннях бойовиків на сході України зміг стати солдатом армії США. Вчора стало відомо, що він звільнений із лав збройних сил США без пояснення причин, – повідомляє видання The Washington Post

Раніше це видання оприлюднило інформацію про те, що 29-річний подвійний громадянин Франції та США пройшов курс молодого бійця та відбув до військової частини на Гавайських островах перед цим він брав участь у бойових діях на Донбасі на стороні російсько-терористичних військ.

“Бойовий шлях” Кувельє на Україні було задокументовано на відео. Він зокрема фігурує у стрічці Polite People, “Ввічливі люди”, яка доступна на ресурсі Amazon.com та сюжетах присвячених діяльності міжнародних підрозділів найманців та бойовиків з різних країн світу, які прибували на Донбас підтримувати т.з. “республіки”.

Речниця армії США не навела причин звільнення Кувельє із лав армії США. Раніше повідомлялось, що Кувельє міг приховати своє минуле від рекрутерів армії США. Після повідомлень у ЗМІ про минуле американця щодо нього розпочато внутрішнє розслідування.

За матеріалами Голосу Америки


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Найманці ОРДЛО Російсько-терористичні війська