fbpx
Бойовики припинили охороняти базу місії ОБСЄ У Горлівці – СЦКК

Бойовики припинили охороняти базу місії ОБСЄ У Горлівці – СЦКК

ОБСЄ Російська агресія СММ ОБСЄ

Про це йдеться в заяві української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), яку поширив у вівторок прес-центр штабу АТО.

ПРЕДСТАВНИКИ ОРДО БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ ПРИПИНИЛИ ОХОРОНУ СПОСТЕРІГАЧІВ СММ ОБСЄУкраїнська сторона СЦКК в…

Posted by Прес-центр штабу АТО on Tuesday, September 26, 2017

“Українська сторона СЦКК висловлює свою стурбованість та рішуче засуджує дії представників ОРДО, які з 24 вересня в односторонньому порядку припинили охороняти передову патрульну базу СММ ОБСЄ в населеному пункті Горлівка, і кваліфікує їх як грубе порушення Мінських домовленостей”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що українська сторона СЦКК закликає російську сторону Спільного центру здійснити невідкладні заходи та сприяти діяльності СММ ОБСЄ на території окупованих районів Донецької та Луганської областей. “При цьому необхідно враховувати, що питання забезпечення безпеки, як представників місії ОБСЄ, так і офіцерів української сторони СЦКК на території ОРДО і ОРЛО належать до компетенції російської сторони СЦКК”, – наголошується у заяві.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ОБСЄ Російська агресія СММ ОБСЄ