fbpx
Будівництво стаціонарних бригадних таборів на полігоні Широкий Лан та 239 загальновійськовий полігон

Будівництво стаціонарних бригадних таборів на полігоні Широкий Лан та 239 загальновійськовий полігон

239 загальновійськовий полігон (Черкаське) Будівництво Міністр оборони Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Степан Полторак

У зв’язку з проведенням військової операції на Донбасі та ротаціями підрозділів які виконують поставленні завдання на передовій, до військових полігонів постійно прибуваються на бойове злагодження військові частини. Тому виникло нагальним питання будівництво на загальновійськових полігонах стаціонарних бригадних таборів замість розгортати кожного разу наметові містечка.

Нещодавно Міністр оборони України Степан Полторак відвідував з робочими візитами військові полігони на Миколаївщині та у Дніпропетровській області.

Під час відвідин полігону Широкий Лан, що на Миколаївщині, Міністр оборони перевірив хід будівництва стаціонарного бригадного табору, яке буде завершено у жовтні цього року:

Міністрові було продемонстровано початок будівництва на полігоні, щотижня звіт про хід виконання робіт. Загалом на його будівництво виділено 370 млн гривень, завершення вже у цьому році.

Стаціонарний бригадний табір на полігоні буде включати в себе:

 • штаб
 • їдальна з харчоблоком
 • медичний центр
 • спортивний комплекс
 • казарми для проживання особового складу

Будівлі цих приміщень робляться з каркасу та сендвіч панелей, за цією технологією вже завершується будівництво двоповерхової казарми поліпшеного типу для проживання військовослужбовців контрактної служби у пункті постійної дислокації батальйону морської піхоти в Одеській області.

Що ж до проживання особового складу під час перебування на полігоні, то Державним інститутом МО України «Центральний проектний інститут» розроблені проекти казарм в один та два поверхи для проживання військовослужбовців під час перебування в таборі на військовому полігоні, де вже передбачено:

 • душові кімнати для помивки особового складу
 • обладнане приміщення для прання речей особового складу
 • приміщення для сушки речей особового складу
 • приміщення для відпочинку особового складу

Зараз стан будівництва знаходиться в наступному стані:

 • закінчується монтування фундаментної основи першої казарми
 • закінчене риття котловану та розпочато монтаж фундаментної основи другої казарми
 • розпочали рити котлован для третьої казарми

Фотки и отчеты о строительстве бригадного лагеря на полигоне Широкий Лан буду постить с тэгом #строимширлан, бо иначе ма…

Opublikowany przez Юрий Бирюков na 28 marca 2017

 

Також за словами радника Міністра оборони Юрія Бірюкова вже затверджено будівництво подібного стаціонарного табору і на 239 загальновійськовому полігоні де передбачено розміщення 2400 чоловік. Початок будівництва та його терміни наразі поки не озвучені.

Читайте також: Будівництво бази Військово-морських Сил України в Одесі та за 3 роки Збройні Сили повністю перейдуть на нову систему харчування


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

239 загальновійськовий полігон (Черкаське) Будівництво Міністр оборони Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП) Степан Полторак