fbpx
“Чернігів” і “Хмельницький” виконали стрільби в морі

“Чернігів” і “Хмельницький” виконали стрільби в морі

ВМС України Корвет «Хмельницький» (U208) Навчання Тральщик «Чернігів» (U310) Україна Флот

Протичивновий корвет «Хмельницький» і морський тральщик «Чернігів» 12 лютого під час виходу з бази в Чорне море відпрацювали низку поставлених перед екіпажами завдань.

За інформацією начальника Центру морських операцій ВМС ЗС України капітана 1 рангу Андрія Тарасова, задачі «Хмельницького» і «Чернігова» під час плавання суттєво відрізнялися.

Якщо морський тральщик знаходиться в інтенсивному періоді підготовки, і планово готується до здачі другого курсового завдання, то на протичовновому корветі на даному етапі триває базовий період підготовки, після здійсненого планового ремонтну озброєння і військової техніки тут завершується відновлення бойової готовності озброєння і технічної готовності електромеханічної частини корабля.

На «Хмельницькому» під час виходу в море, зокрема, спільно з представниками промисловості проводилися ходові випробовування головних двигунів на різних режимах. Обидва кораблі під час виходу в море здійснили артилерійські стрільби. Зокрема, морський тральщик «Чернігів» у взаємодії з морською авіацією виконав бойові вправи по повітряній і морській цілях.

Крім того, при стоянці корабля на якорі комендори виконали бойову вправу по підриву плаваючої міни. Тим часом корвет «Хмельницький» здійснював стрільби в рамках прийому артилерійських установок від промисловості. —Корвет «Хмельницький» перебуває на завершальному етапі проведення планового ремонту озброєння і військової техніки, і ми розраховуємо, що корбель вже цього місяця завершить базовий період підготовки і розпочне інтенсивний період підготовки, – зазначив капітан 1 рангу Андрій Тарасов. Ближчим часом на «Чернігів» і «Хмельницький» очікують нові виходи в море.

ВМС України Корвет «Хмельницький» (U208) Навчання Тральщик «Чернігів» (U310) Україна Флот