fbpx
Цьогорічний Rapid Trident стартує 3 вересня

Цьогорічний Rapid Trident стартує 3 вересня

Rapid Trident навчання

На початку наступного тижня – 3 вересня 2018 року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться відкриття спільних військових навчань Збройних Сил України та підрозділів країн партнерів – “Rapid Trident-2018”

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗС України на сторінці у Facebook

“3 вересня 2018 року на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область) відбудеться відкриття найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних сил України та армійських підрозділів іноземних держав”, – йдеться в повідомленні на сторінці Генштабу у Facebook.

Наприкінці січня президент України Петро Порошенко своїм указом затвердив “План проведення багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях поза межами України на 2018 рік і про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях”. Серед навчань – українсько-американські навчання “Rapid Trident-2018”.

Минулого року у навчаннях взяло участь близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до навчань залучено військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Rapid Trident навчання