fbpx
“Варту” покажуть на IDEX-2019 в ОАЕ

“Варту” покажуть на IDEX-2019 в ОАЕ

«Варта» «Новатор» «Українська бронетехніка»

Україна представляє на міжнародній виставці озброєнь в Об’єднаних арабських еміратах IDEX-2019 броньований автомобіль “Варта” (виробник приватна компанія “Українська бронетехніка”). Виставка почне роботу 17 лютого, однак український бронеавтомобіль вже розміщений в павільйоні. “Варта” стане одним з небагатьох зразків української техніки, яка буде представлена на IDEX-2019 в натурі.

Як повідомив Українському мілітарному порталу представник компанії Science Technology (Саудівська Аравія) Сергій Березуцький,

Варта розміщена в українському секторі фірми Sciense Technology, поруч з українськими БПЛА та тепловізорами. Це відкриває продукцію українського ОПК ринку Близького Сходу.

Раніше на сайті компанії “Українська бронетехніка” було розміщене датоване 23 січням повідомлення про відправку “Варти” до ОАЕ. Також повідомлялося, що планується представити модель автомобіля “Новатор” та 82 і 60 мм міномети українського виробництва.

Раніше в ефірі програми Лінія оборони Директор конструкторсько-виробничого підприємства “Українська Бронетехніка” Олександр Кузьма розказав, що продукція заводу вже має іноземних замовників.

Спеціалізований бронеавтомобіль «Варта» — бронеавтомобіль з колісною формулою 4×4. Вперше цю бойову машину було представлено наприкінці 2015-го року та з моменту створення до неї було внесено ряд змін. В жовтні 2018 року на виставці «Зброя та безпека» була представлена вже 8-ма модернізація машини. Оновлена модель отримала, серед іншого, потужніший двигун.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Варта» «Новатор» «Українська бронетехніка»