fbpx
В Грузії розпочинаються командно-штабні навчання НАТО

В Грузії розпочинаються командно-штабні навчання НАТО

Грузія навчання НАТО Чорне море

В Грузії у понеділок стартують командно-штабні навчання “NATO-GEO EXERCISE 2019” за участю військовослужбовців 24 країн-членів НАТО і партнерів альянсу.

Як повідомили журналістам в міністерстві оборони Грузії, навчання, які відбуватимуться на території спільного з НАТО тренувального і оціночного центру (JTEC) триватимуть до 29 березня.

У відомстві зазначили, що метою навчань є підвищення взаємосумісності збройних сил країн-членів НАТО і партнерів альянсу.

Згідно з даними Міноборони, у навчаннях візьмуть участь більше 350 військовослужбовців з Албанії, Бельгії, Болгарії, Чехії, Німеччини, Данії, Естонії, Франції, Греції, Великобританії, Угорщини, Латвії, Литви, Голландії, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Туреччини, США, Азербайджану, Грузії і Швеції.

Також навчання містять у своєму складі міжнародні гуманітарні організації – Міжнародний комітет Червоного Хреста (ICRC), Департамент операцій з підтримання миру ООН (DPKO) і як спостерігач Всесвітня організація охорони здоров’я (WHO).

Раніше повідомлялося, що з ходом навчань 25 березня особисто ознайомиться в рамках візиту до Грузії генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Минулої п’ятниці міністр оборони Грузії Леван Ізора заявив журналістам, що навчання не спрямовані проти третіх країн.

“З боку нашого північного сусіда ці навчання сприймаються, як загроза, але ми ще раз підкреслюємо, що ці навчання не спрямовані проти будь-якої країни”, – сказав міністр.

За його словами, ці навчання, “це визнання Грузії, як гідного партнера НАТО, який готовий стати членом альянсу”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Грузія навчання НАТО Чорне море