fbpx
В Криворізькій бригаді триває підготовка підрозділів

В Криворізькій бригаді триває підготовка підрозділів

17 танкова бригада ЗСУ навчання

З початком нового 2019 року у 17-й окремій танковій Криворізькій бригаді розпочались тактичні навчання, що є одним з етапів бойової підготовки перед поверненням у зону проведення військової операції з відсічі російської агресії на Донбасі.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Так щоденно відбуваються ротні тактичні навчання з бойовими стрільбами. Основна тема занять – перехід танкової роти в наступ.

Навчальні цілі, які відпрацьовуються під час ротних тактичних навчань:

• практика та вдосконалення особовим складом своїх навичок під час дій в різних умовах  максимально наближених до бойової обстановки
• вдосконалення підготовки та практика командира роти в організації дій при підготовці та веденні бою, управління особовим складом під час бою тощо
• перевірка бойової злагодженості роти під час виконання бойового завдання в складних умовах обстановки;

Також проводились навчання на рівні рот у складі механізованого батальйону бригади. Там навчання проводились на рівні відділення-взвод-рота.

Командири та особовий складу усіх ланок на практиці вдосконалювали свої навички в умовах, що максимально наближені до бойових:

Раніше ми повідомляли, що 17-та окрема танкова бригада оголосила тендер на нове будівництво навчального танкодрому на території військової частини у пункті постійної дислокації в Кривому Розі.

Відповідно до тендерної пропозиції його будівництво мало бути завершено до 31 грудня 2018 року, про те через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель, а саме – дискримінаційна ознака до учасника процедури, процедура закупівлі була відмінена.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


17 танкова бригада ЗСУ навчання