fbpx
“Десна” почала харчуватись по-новому!

“Десна” почала харчуватись по-новому!

169 Навчальний центр Реформа Харчування

Сьогодні 169 Навчальний центр Сухопутних військ ЗС України “Десна” перейшов на харчування за новою системою харчування за каталогом.

Про що повідомляє прес-служба військової частини на офіційній сторінці у Facebook

Вже відбувся перший сніданок за каталогом продуктів.

Нагадаємо, що цього тижня понад 50 військових частин Збройних сил України будуть переведені на нову систему харчування.

Так за новою системою вже харчуються у 17-й танковій бригаді, 24-й механізованій бригаді, 72-й механізованій бригаді, 80 бригаді ДШВ, 92-й механізованій бригаді та інших частинах Сухопутних військ ЗС України. Також на нову систему харчування перейшло 10 частин ВМС ЗС України.

За результатами переходу всіх 50 військових частих із частинами, що перейшли минулого року, за новою системою за каталогом харчуватиметься близько 50% особового складу Збройних Сил України.

Відповідно до нової системи харчування за каталогом збільшується раціон харчування з 32 позицій до 348. Зокрема додано свіжі овочі та фрукти, та такі позиції як кава.

Також важливою нормою нової системи харчування є відмова Міністерства оборони від фірм аутсорсерів, що раніше готували їжу для військовослужбовців. Тепер же військові частини самостійно найматимуть кухарів та здійснюватиме закупівлю продуктів харчування.

169 Навчальний центр Реформа Харчування