Для флоту будують ще три катери

Для флоту будують ще три катери

ВМС України Десантно-штурмовий катер проекту 58181 "Кентавр" Кузня на Рибальському МБАК Суднобудування Флот

На Київському суднобудівному заводі ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» відбулася урочиста закладка малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для Військово-Морських Сил ЗС України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Під час заходу на секції катерів урочистим моментом при закладці було встановлення пам’ятних табличок, які символізують «початок життя» нових кораблів.

Сьогодні відбулась закладка восьмого малого броньованого артилерійського катеру 58155 шифр «МБАК» та третього десантно-штурмового проекту 58503 типу «Кентавр-ЛК».

“Сьогодні ми робимо ще один крок для збільшення нашого бойового потенціалу, який би міг спроможно та адекватно реагувати на загрози та виклики. Завдяки нашим зусиллям та таким кораблям, ми робимо ще крок до здобуття миру в нашій державі”, — наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко.

До складу ВМС ЗС України вже введено 6 малих броньованих артилерійських катерів, два з яких – «Бердянськ» та «Нікополь» були захоплені Росією 25 листопада 2018 року.

 

Також 19 листопада 2018 року до Одеси прибули два новозбудовані десантно-штурмові катери проекту 58503 (“Кентавр”), що після завершення всіх необхідних випробувань будуть введені до складу ВМС ЗС України.

ВМС України Десантно-штурмовий катер проекту 58181 "Кентавр" Кузня на Рибальському МБАК Суднобудування Флот