fbpx
ДССТ завершила будівництво об’єктів на «Широкому Лані»

ДССТ завершила будівництво об’єктів на «Широкому Лані»

36-й шляхо-відновлювальний полк Будівництво ДССТ Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП)

Військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту (ДССТ) завершили свою частину будівництво на території 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широкий Лан», що на Миколаївщині.

Серед об’єктів які будували військослужбовці ДССТ – стройовий плац, два міні-футбольних поля, два майданчики для волейболу та майданчик для силових тренажерів.

Роботи розпочались рік тому – у грудні 2017 року за дорученням Міністра оборони України Степана Полторака.

Решту будівництва здійснюють підрядні організації, що виконують роботи відповідно до проведених тендерів.

Нагадаємо, що після розірвання договорів між Міністерством оборони України та ТзОВ «РІСТ» по будівництву об’єктів на 235 Міжвідомчому центрі підготовки військових частин та підрозділів (більш відомий як полігон “Широкий лан”) була підписана нова угода з іншою будівельною компанією.

Відео з будівництва у листопаді 2018 року коли було збудовано на 55%:

Будівництво стаціонарного бригадного табірного містечка на «Широкому лані»

На території міжвидового центру підготовки сил (військ) Збройних Сил України «Широкий лан», відновлено будівництво сучасного польового табору. Зазначений проект включає в себе розгалужену інфраструктуру для проживання та підготовки до 4 000 чоловік. Відповідно до умов тендеру та практики будівництва аналогічних об’єктів, термін зведення складає два роки.Детальніше про відновлення будівництва: http://mil.in.ua/відновлено-будівництво-стаціонарног/

Posted by mil.in.ua on Monday, 3 December 2018

Будівництво цього станціонарного табору було розпочато весною 2017 року, а завершити відповідно до відтермінування – у 2019 році.

По завершенню зведення буде розпочато будівництво другої черги – автопарк, склади, комплекси відпочинку та розваг для особового складу.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

36-й шляхо-відновлювальний полк Будівництво ДССТ Полігон «Широкий лан» (235 МЦПВЧП)