fbpx
Завершено модернізацію флагману ВМС Естонії

Завершено модернізацію флагману ВМС Естонії

ВМС Естонії Естонія Судноремонт Тральщик Флот

На підприємстві Babcock International в Файфі, Шотландія (Велика Британія) завершено докування естонського мінного тральщику EML Admiral Cowan (M313).

Про це повідомляє прес-служба Babcock International 

В ході постановки в док було проведено ремонту корпусу, а також заміна та ремонт деяких систем корабля.

Зокрема було встановлено нову гідроакустичну станцію Thales Sonar 2193, модернізовано навігаційну систему,встановлення нової системи управління Thales M-CUBE, а також інші модернізації та ремонти.

EML Admiral Cowan (M313) – це колишній мінний тральщик Королівського Військово-морського флоту Великої Британії – HMS Sandown (M101), який Естонія придбала у 2007 році.

HMS Sandown (M101) увійшов до складу британського флоту 9 червня 1989 року та неодноразово брав участь в операціях НАТО. В 2005 році він був виведений зі складу флоту разом з іншими двома кораблями цього типу – HMS «Inverness» (M102) та HMS «Bridport» (M105), що потім також були продані Естонії та отримали назви EML Sakala (M314) і EML Ugandi (M315) відповідно.

Короткі технічні характеристики кораблів:

Водотоннажність: 450 тонн (повна)
Довжина: 52,6 метрів
Ширина: 10,5 метрів
Осадка: 2,4 метрів
Швидкість:
• до 13 вузлів на дизельній силовій усновці
• до 6,5 вузлів на електричній
Екіпаж: 34 осіб
Озброєння: три кулемета калібром 12,7 мм
Спеціальне обладнання: автоматизована система управління протимінними діями Atlas Elektronik IMCMS

Після спуску на воду EML Admiral Cowan (M313) він пройде ряд випробувань, заключні з яких передбачені на кінець травня у Північному морі.

У грудні 2018 року розпочалась модернізація мінного тральщика EML Sakala (M314), а наприкінці травня розпочнуться роботи на EML Ugandi (M315).

ВМС Естонії Естонія Судноремонт Тральщик Флот