fbpx
Китай збільшує витрати на армію

Китай збільшує витрати на армію

Китай Світ

На прес-конференції офіційний представник сесії Всекитайських зборів народних представників Чжан Єсуй заявив, що Китай продовжить “розумне й доречне” збільшення витрат на оборону для задоволення своїх потреб у сфері національної безпеки й військових реформ.

Про це повідомляє Reuters

Він додав, що «обмежені» витрати Китаю на оборону призначені тільки для власних потреб безпеки країни й захисту її суверенітету і територіальної цілісності, а не для загрози іншим країнам.

Чжан не уточнив, наскільки уряд планує витрати на оборону, очікується, що сума буде названа в процесі обговорення бюджету.

«Підтримання розумного й належного зростання витрат на національну оборону необхідне для захисту національної безпеки та проведення військових реформ з китайськими характеристиками», – сказав Чжан

Окрім цього в Китаї продовжується реорганізація розпочата в 2016 році армії та нещодавно відзвітувалась про скорочення чисельності сухопутних військ.

В цей же час продовжується нарощування інших родів військ, в першу чергу Корпусу морської піхоти та десантно-штурмових військ. Найближчим часом чисельність морських піхотинців у Китає має бути збільшена до 100 тисяч бійців з 20 тисяч які є зараз.

Китай Світ