fbpx
Командирами Айлендів призначені вірні Присязі офіцери

Командирами Айлендів призначені вірні Присязі офіцери

ВМС України Інститут ВМС Катери «Island» Патрульні катери Флот

Одеське видання Думская повідомило, що командирами патрульних катерів типу Island, які отримала Україна від США 27 вересня 2018 року, призначені старші лейтенанти Дамір Аулін та Богдан Небилиця.

У 2014 році, ще будучи курсантами Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова у Севастополі не зрадили військовій присязі на вірність українському народові.

Після виходу на материкову частину України Дамір Аулін та Богдан Небилиця продовжили навчання в Інституті Військово-морських сил Одеської морської академії. По завершенню навчання в яких вони були призначені командирами малих броньованих артилерійських катерів «Вишгород» та «Нікополь» відповідно.

У виданні відмічають, що призначення командирами нових одиниць флоту кращих випускників Одеського інституту ВМС вже стало доброю традицією. Так шістьма МБАКами та першими двома «Кентаврами» призначені лейтенанти випускники.

Нагадаємо, що у Військово-морських силах ЗС України завершується один з етапів підготовки екіпажів патрульних катерів типу Island. Військові моряки вже пройшли мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.

Метою комплексів заходів є навченість особового складу до прийому та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.

По завершенню всіх етапів підготовки в Україні, майбутні екіпажі відправляться на навчання у США, де пройдуть 10-тижневий курс підготовки та наприкінці літа – початку осені 2019 року повернуться в Україну разом з патрульними катерами.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Інститут ВМС Катери «Island» Патрульні катери Флот