fbpx
На Одещині відбувся вишкіл спецпризначенців ВСП

На Одещині відбувся вишкіл спецпризначенців ВСП

Військова академія (м. Одеса) Військова поліція ВСП Парашутна підготовка

Як повідомляє прес-служба Військової Служби Правопорядку ЗСУ На Одещині відбувся польовий вихід спецпризначенців Військової служби правопорядку.

До заходу залучалися підрозділи Південного територіального управління, а саме відділ спеціального призначення Південного територіального управління та Вінницький зональний відділ Військової служби правопорядку.

Варто зазначити, що поточний рік був надзвичайно насичений в плані виконання заходів бойової підготовки, окрім залучення спецпідрозділів до виконання заходів в ООС, особовий склад спецпризначенців Південного територіального управління залучався до ряду навчань, де показали себе з найкращої сторони.

Захід був проведений на базі Військової Академії (м. Одеса). Підрозділи спеціального призначення виконали програму стрибків з парашутом у повному обсязі, що дасть змогу і у подальшому цей фаховий рівень використовувати за призначенням.

На польовому виході також були відпрацьовані одразу декілька завдань: по-перше, особовий склад виконав програму стрибків з парашутом, що є логічним завершенням планів бойової підготовки за поточний рік.

Приземлення з парашутом

По-друге, були проведені заняття для підготовки підрозділів до здачі підсумкової перевірки за рік.

По-третє з метою нарощення бойових можливостей підрозділів спеціального призначення в наступному році, за розпорядженням командування Головного управління Військової служби правопорядку була проведена апробація нових етапів, для проведення майбутніх змагань підрозділів спеціального призначення, а саме вивід груп в район виконання завдань шляхом десантування з повітряних суден зі зброєю та спорядженням з грузовими контейнерами (ГК-30) та проведення бойового штурму будівлі статичним способом.

На даний час проводиться робота з керівництвом Військової Академії (м. Одеса) щодо спільного планування заходів бойової підготовки на наступний рік для забезпечення проведення окремих етапів змагань в яких прийматимуть участь і курсанти Військової Академії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Військова академія (м. Одеса) Військова поліція ВСП Парашутна підготовка