fbpx
Польоти американських літаків та БПЛА вздовж окупованих територій 15 березня

Польоти американських літаків та БПЛА вздовж окупованих територій 15 березня

Beech MC-12W Liberty P-8 Poseidon RQ-4 Global Hawk ВМФ США Донбас Крим Молдова ПС США Спостережний політ Україна-США

Сьогодні поблизу окупованих територій України та Молдови здійснювали моніторингові польоти літаки та безпілотний літальний апарат Сполучених Штатів Америки.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Близько 9-ї години ранку у повітряний простір України увійшов безпілотний розвідувальний апарат RQ-4B-40 Global Hawk Військово-повітряних сил США.

Він здійснив політ вздовж лінії розмежування на Донбасі та після 15-ї направився до акваторії Чорного моря де здійснював обліт узбережжя окупованого Криму:

По результатам роботи цих БПЛА американський уряд надає інформацію Міністерству оборони України.

RQ-4 Global Hawk — стратегічний розвідувальний безпілотний літальний апарат. Перший політ здійснив 28 лютого 1998 року з авіабази Військово-повітряні сили США в Каліфорнії. Перший апарат Global Hawk був переданий військово-морським силам США в 2004 році та приступив до виконання бойових завдань в березні 2006 року.

Подібні польоти США здійснюють регулярно, зокрема нещодавно літаки військово-повітряних та військово-морського флоту моніторили ситуацію поблизу АР Крим

Близько 8:30 до повітряного простору України на Одещині увійшов літак-розвідник ВПС США MC-12W Liberty.

Близько 11:30 політ вздовж кордону з Молдовою, що контролює так звана “Придністровська Молдавська Республіка” був завершений та літак повернувся до Констанци у Румунії:

Літак Beech MC-12W Liberty оснащений потужним радіо-електронним обладнанням, також оптико-електронною системою на універсальній шарнірній підвісці L-3 Wescam MX-15Di (AN-AAQ-35), яка включає тепловізор третього покоління з матричною решіткою InSb 640×480 діапазону MWIR.

Окрім того він оснащений лазерним далекоміром, лазерною підсвідкою цілей, телекамеру зі спеціальним об’єктивом та інше спеціальне обладнання, що дозволяє здійснювати рекогносцування місцевості.

Також сьогодні близько 16:00 протичовновий патрульний літак Військово-морського флоту США Boeing P-8A Poseidon розпочав спостережний політ поблизу узбережжя окупованого Кримського півострова

Базується цей літак на військовій базі Сіногела в Італії.

Boeing P-8A – патрульний протичовновий літак, який призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Також він може здійснювати розвідку та брати участь в протикорабельних та рятувальних операціях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Beech MC-12W Liberty P-8 Poseidon RQ-4 Global Hawk ВМФ США Донбас Крим Молдова ПС США Спостережний політ Україна-США