fbpx
На кожного окупанта вже готові документи “шахтаря” чи “тракториста”

На кожного окупанта вже готові документи “шахтаря” чи “тракториста”

Донбас Російська агресія Російсько-терористичні війська Росія Спецоперація

Світлана Дрюк, колишня заступниця командира 11 полку 1 АК окупаційного контингенту ЗС РФ з позивним “Вітерець”, що перейшла на бік України розкрила алгоритм розгортання російської армії на Донбасі у разі загострення ситуації.

“Є підготовлені документи на реальних людей, які прийдуть через 4 години після оголошення “бойової”. Через 4 години росіяни зайдуть”, – розказала Світлана Дрюк

За її словами, основна ідея полягає у маскуванні сил вторгнення під мобілізацію місцевого населення.

Як розповіла С. Дрюк журналістам ТСН.Тиждень, у кожній військовій частині так званих “ЛНР” і “ДНР” є пункт приймання особового складу. Там вже містяться документи прикриття на кожного з російських солдатів, яких заведуть під виглядом мобілізації “місцевих роботях”.

“Всі росіяни уже по списку є “місцевими”. І з кожного полку, з кожної частини робиться три частини. Якщо в полку 2 тисячі людей, то зайде 6000 росіян”, – розказала Світлана Дрюк

На базі одного полку мають розгорнутися ще три російські. В масштабах всього Донбасу це потенційно близько 100 000 особового складу.

На думку редакції Українського мілітарного порталу мова йде про розгортання за 4 години перших підрозділів росіян, готовими до використання на окупованій території Донбасу, загалом же до введення на окуповану частину є резерв у 100 тис осіб.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Донбас Російська агресія Російсько-терористичні війська Росія Спецоперація