fbpx
США продадуть Пакистану фрегат, озброєний крилатими ракетами

США продадуть Пакистану фрегат, озброєний крилатими ракетами

ВМС Пакистану Пакистан США Флот

Пакистан і США підписали у вівторок, 20 квітня, контракт про продаж пакистанським ВМС американського фрегата, озброєного крилатими ракетами.

Як повідомляє в середу, 21 квітня, пакистанський телеканал Джео-ТБ з посиланням на військові джерела, Пакистан отримає фрегат Макінерні, який буде переданий зі складу американського флоту.

У Пакистані корабель отримає назву Аламгір. Цей фрегат класу Олівер Хазард Перрі був побудований у 1979 році. Його озброєння складають протикорабельні крилаті ракети Гарпун, а також торпеди, зенітні ракети і дві артилерійські установки.

Перед тим як корабель надійде в розпорядження пакистанського флоту, він пройде модернізацію, яка передбачає в числі іншого установку озброєння для боротьби з підводними човнами, повідомляють пакистанські телеканали.

Як зазначають ЗМІ, згоду США поставити цей фрегат Пакистану відкриває можливість подальшого придбання Ісламабадом таких кораблів. Усього пакистанські військові планують придбати вісім фрегатів класу Олівер Хазард Перрі. За даними ЗМІ, вартість контракту складає 65 мільйонів доларів. Корабель повинен бути переданий у серпні.

Нагадаємо, в березні повідомлялося, що США поставлять Пакистану тисячу керованих авіабомб з лазерною системою наведення. Вашингтон має намір також продати Пакистану 18 нових винищувачів-бомбардувальників F-16.< КорреспонденТ

ВМС Пакистану Пакистан США Флот