fbpx
Україна готує позов до Європейського суду з прав людини у справі військовополонених

Україна готує позов до Європейського суду з прав людини у справі військовополонених

Азовське море Військовополонені Керченська криза Крим Російська агресія Росія

Адвокати, які представляють інтереси полонених українських моряків, захоплених Росією в нейтральних водах Чорного моря 25 листопада 2018 року, формують перший пакет документів, необхідний для подачі індивідуальних скарг в міжнародні інстанції, в тому числі в ЄСПЛ.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook

Розгляд у міжнародних інстанціях будуть вести українські юристи.

Вони вже працюють у цьому напрямку.

«В даний час наша команда формує перший пакет документів, необхідний для подачі індивідуальних скарг в міжнародні інстанції, в тому числі в ЄСПЛ. Ці документи будуть передані команді українських юристів, яка працює в цьому напрямку», – написав він.

Окрім того Полозов зазначив, що «з першого дня військовополонені зазнали жорсткого психологічного тиску.

З кожним з них проводили «бесіди» з метою отримати визнання своєї вини у скоєному злочині, або свідчення на себе або бойових товаришів. До деяких з них підселили «спеціальних» співкамерників».

Також він зазначив, що «позиція слідства полягає в тотальній забороні на побачення і телефонні переговори військовополонених з рідними». Проте, моряки вже написали кілька серій заяв слідству на дзвінки і побачення. «Цю стіну ми проб’ємо все одно», – переконаний Полозов.

Нагадаємо, що Росія 25 листопада захопила українських військових моряків у нейтральних водах Чорного моря, які здійснювали перехід з порту базування Одеса до порту базування Маріуполь на Азовському морі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Азовське море Військовополонені Керченська криза Крим Російська агресія Росія