fbpx
Україна модернізує індійські Ан-32

Україна модернізує індійські Ан-32

Ан-32 Антонов Індія ОПК

Україна та Індія домовилися про модернізацію парку транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії, завдяки запропонованій Києвом програмі заміщення російських комплектуючих.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages з посиланням на Jane’s 360

Модернізація 65 турбовинтових літаків Ан-32 розпочнеться найближчим часом та триватиме три-чотири роки.

Роботи буде проведено на базі ремонтного депо ВПС (Base Repair Depot) у Канпурі, що за 495 км на південний схід від Нью-Делі. Використовуватимуть обладнання поставлене з України.

Головний виконавець з української сторони – державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство «Спецтехноекспорт», що входить до структури концерну «Укроборонпром». Співвиконавцями контракту є ДП «Антонов» та ДП «Завод 410 ЦА», які також входять до складу «Укроборонпрому».

Раніше Міністерство оборони Індії вже мало досвід співпраці з Україною по модернізації літаків Ан-32 – у 2019 році було підписано контракт вартістю 400 млн дол. США на модернізацію 105-ти Ан-32 шляхом ремонту турбогвинтових двигунів АІ-20, планерів літаків, а також оснащення новою авіонікою, навігацією, та засобами зв’язку. Той контракт було завершено у 2015 році та проводився на підприємстві ДП «Завод 410 ЦА»

Ан-32 Антонов Індія ОПК