fbpx
Україна-Пакистан: ми допомагаємо танками, вони нам – боєприпасами

Україна-Пакистан: ми допомагаємо танками, вони нам – боєприпасами

ОПК Пакистан Україна Укроборонпром

У перший день оборонної виставки IDEAS-2018, яка стартувала у м. Карачі в Пакистані, представники української делегації здійснили низку переговорів із міжнародними партнерами.

Зокрема на зустрічі голови делегації – Першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського із Федеральним міністром оборонної промисловості Пакистану Зобаїдою Джалал Хан і керівництвом оборонних підприємств, що входять до складу відомства, сторони обговорили стан виконання двосторонніх угод у сфері ОПК. Було визначено перспективи подальшого співробітництва. Зокрема, йшлося про спільне виробництво на території Пакистану танків “Аль-Халід-1”, організацію послуг з капітального ремонту і модернізації танків Т-80УД, поставлених до цієї країни у 1997-99 рр.

Також відбулася зустріч із керівництвом компанії з виробництва боєприпасів “Pakistan Ordance Factories”. Ішлося про можливість постачання для потреб Збройних Сил України боєприпасів і компонентів для їхнього виробництва на території нашої країни. Пакистанська сторона підтвердила зацікавлення і готовність у стислі терміни забезпечити потреби України своєю продукцією.

За матеріалами прес-служби Укроборонпром

ОПК Пакистан Україна Укроборонпром