fbpx
Українські ударні літаки відпрацювали знищення морських цілей на Азові

Українські ударні літаки відпрацювали знищення морських цілей на Азові

A830 «Корець» Азовське море Берегова охорона Росії Військові навчання МіГ-29 Підготовка Су-25

Цими вихідними чергова ланка українських Су-25 та МіГ-29 за підтримки дій на морі кораблів Військово-Морських Сил ЗС України та Державної прикордонної служби України, здійснили тренування над Азовським морем.

Перевірка готовності відбулась за наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

В ході тренувань було відпрацьоване практичне наведення на морські цілі ворога, що здійснювалися з бортів українських кораблів, які перебували на чергуванні в Азові.

За цими тренуваннями пильно стежили російські військові кораблі, зокрема ПСКР-921 “Кизляр” (177) Берегової охорони ФСБ Росії, який 26 січня 2019 року здійснював супровід українського морського буксиру “Корець” (A830) у визначеному районі. Проте після попередження українським екіпажем про бойові вправи у районі відповідно припису російський корабель відійшов.

Матеріал по теміПКР “Нептун” авіаційного базування необхідний раніше морського

Записи переговорів на відкритому 16 каналі з попередженням екіпажем морського буксиру “Корець” (A830) російського патрульного корабля:

 

“Вельбот 177” – позивний російського ПСКР-921 “Кизляр” (177)
“Десна 830” – позивний українського морського буксиру “Корець” (A830)

ПСКР-921 “Кизляр” (177) прибув до Азовського моря наприкінці жовтня 2018 року з Архангельську разом з іншим однотипним кораблем – ПСКР-920 (б/н 178) “Сиктивкар” по внутрішнім водам Росії:

Озброєння ПСКР-921 “Кизляр” (б/н 177) проекту 10410:

• дві 30 мм артилерійські установки АК-630М
• дві пускові установки для ПЗРК “Игла”
• 2 бомбоскидачі (12 ГБ ББ-1)
• 2х7 55 мм гранатомети МРГ-1 «Огонёк» (гранати РГ-55М, ГРС-55)

ПСКР-921 “Кизляр” (б/н 177) був введений в експлуатацію у 1997 році.

Відео польотів чергової ланки українських бойових літаків:

Військові льотчики провели тренування над Азовом

Військові льотчики провели тренування над АзовомЗа наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва 27.01.2019р. проведено перевірку (тренування) чергової ланки ударних літаків з підтримки дій на морі кораблів Військово-Морських Сил України та Державної прикордонної служби України, які діють в складі Об’єднаних сил та здійснюють патрулювання акваторії Азовського моря в межах району ООС. В ході перевірки готовності було відпрацьовано ряд задач. Практичне наведення на морські цілі ворога здійснювалися з бортів українських кораблів, що перебували на чергуванні в Азові. Реагування з виходом наворожу морськуціль проведено у визначений нормативом час. Військові льотчики, військові моряки та моряки ДПСУ із завданням впоралися та отримали оцінку «готові до виконання завдань за призначенням.»Разом переможемо! Слава Україні! #ООС #Операція_ООС #ВМС #ДПСУ

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 27. Januar 2019

Як повідомив прес-центр Операції об’єднаних сил – реагування з виходом наворожу морську ціль проведено у визначений нормативом час.

Також нагадаємо, що цього року до Повітряних сил ЗС України очікується надходження нової вітчизняної модернізації МіГ-29МУ2. На цьому літаку буде можливим застосування керованих авіаційних ракет “повітря-земля”, протикорабельних ракет та керованих авіаційних бомб.

A830 «Корець» Азовське море Берегова охорона Росії Військові навчання МіГ-29 Підготовка Су-25