fbpx
У Херсонській області розпочались ракетні стрільби

У Херсонській області розпочались ракетні стрільби

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» ЗРК ЗРК «Бук» навчання ПС ЗСУ Ракетобудування С-300

На Державному випробувальному полігоні “Ягорлик” у Херсонській області розпочалися бойові стрільби, контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої та малої дальності.

Про повідомляє прес-служба Командування ПС ЗС України на офіційній сторінці у Facebook

До проведення заходу залучаються екіпажі військової авіації, підрозділи зенітно-ракетних, радіотехнічних військ, військ зв’язку та безпілотна авіація Повітряних Сил Збройних Сил України, а також підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України.

З метою набуття бойового досвіду застосування зенітних ракетних систем, перевірки якості відновлених боєзапасів, у рамках проведення випробувань, бойові обслуги підрозділів відпрацьовують практичні завдання з бойовими та імітованими пусками зенітних керованих ракет по повітряним цілям-безпілотним літальним апаратам, – повідомляє прес-служба Командування ПС ЗС України

У рамках підготовки до бойових стрільб уточнено розміри небезпечної зони виконання пусків в північно-західній частині акваторії чорного моря, що повністю виключає будь які загрози, прораховані ризики та вжиті всі заходи безпеки для забезпечення проведення практичної фази випробувань, уточнена зона обмеження використання повітряного простору на тимчасовій основі (UKD-200 A,B,C). Окрім того, визначені час та висоти заборони використання повітряного простору. Поінформовано МЗС України та надані відповідні заявки і авіаційні сповіщення до Украероцентру.

“Бойові стрільби проходять виключно у повітряному просторі України, над відкритим морем, з суворим дотриманням усіх норм міжнародного права”, повідомляє прес-центр ПС ЗС України

Нагадаємо, що вчора стало відомо про перекриття району у Херсонській області та Чорному морі загальною площею 100х450 км. Триватимуть стрільби на цьому полігоні 4 доби – з 1 по 4 листопада.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» ЗРК ЗРК «Бук» навчання ПС ЗСУ Ракетобудування С-300