fbpx
Єжель перемалює проект корвету під російську зброю

Єжель перемалює проект корвету під російську зброю

ВМС України Корвет проекту 58250 Корвети ОПК Суднобудування

Національна програма по створенню корабля класу “Корвет” потребує перегляду. Про це в інтерв’ю “Голосу України” заявив міністр оборони України Михайло Єжель.

“Ця програма потребує перегляду. Вона створювалася за натовськими стандартами, точніше, під зброю, що є на озброєнні армій країн-членів Альянсу. Тому виявилася дуже вартісною. За нашими підрахунками, “Корвет” натовського зразка коштує понад 8,5 млрд грн. Сьогодні за рахунок отримання комплектувальних із Росії та інших країн його вартість знижено до 3,5 млрд. Така само доля й ракетного комплексу “Сапсан”, – підкреслив М.Єжель.

На питання, чи здійснюється здешевлення новітніх техніки та озброєння завдяки зміні векторів співробітництва у військово-промисловій сфері, міністр відповів: “Якщо говорити про програму “Корвет”, то так. А ось “Сапсан” – це практично наш, український проект”. Нагадаємо, уряд України призупиняє фінансування державних програм по створенню корабля класу “корвет”, літака “Ан-70” і по модернізації вертольотів. Фінансування даних програм розпочнеться з 2013 р.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Корвет проекту 58250 Корвети ОПК Суднобудування