fbpx
Державні випробування РСЗВ “Вільха” відбудуться на початку 2018 року

Державні випробування РСЗВ “Вільха” відбудуться на початку 2018 року

Вільха ДАХК «Артем» ОПК РСЗВ Турчинов

Під час ознайомлення з виробничим майданчиком холдингової компанії «Артем» Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов, відповідаючи запитання кореспонденту Укрінформ про хід робіт по РСЗВ “Вільха” відповів:

«Ми плануємо вже державні випробування на початку року. І після державних випробувань цим комплексом будуть забезпечені українські Збройні Сили», – сказав Турчинов

Станом на зараз вже відбулись ряд випробувань ракет цього комплексу, під час яких вони підтвердили свої тактико-технічні характеристики. На одних з таких випробуваннях у травні цього року був присутній і Президент України:

«Вільха» — проект зі створення ракетного комплексу з корегованим боєприпасом на основі реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч».

З відкритих джерел відомо, що РСЗВ «Вільха» матиме керований 300-мм ракетний боєприпас, який залежно від завдань може служити і як системою ураження наземних цілей, так і засобом боротьби з водними цілями. Радіус його дії станом на 2016 рік не оголошений, проте очікується, що він буде на рівні «Точка-У», максимальна дальність ураження якої становить 120 км


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Вільха ДАХК «Артем» ОПК РСЗВ Турчинов