fbpx
Для корабля Trieste замовили два штурмові катери

Для корабля Trieste замовили два штурмові катери

ВМС Італії Десантні катери та кораблі Італія Патрульні катери Суднобудування Флот

Baglietto Navy військовий підрозділ суднобудівної компанії Baglietto , що базується в Ла Спеція (Італія), уклав контракт на будівництво двох швидкісних штурмових катерів Combat Boats для ВМС Італії

Про це повідомляє Top Yacht Design 

Угода підписана в рамках тендеру, що був ініційований суднобудівною компанією Fincantieri від імені італійського військового флоту.

Ці два катери будуть використовуватися універсальним десантним кораблем “Trieste” (L9890), що будується корабельнею Fincantieri.

«Отримання цих двох контрактів є величезним джерелом гордості за нас», – коментує Дієго Міхеле Депраті, який очолює військово-морський відділ Бальєтто – «Бальєтто може похвалитися багаторічною традицією у будівництві військових суден, з ранньої історії компанії – від історичних суден «MAS» (торпедних катерів), побудованих під час світових війн до недавніх патрульних суден для італійської фінансової поліції. Наша корабельня, спочатку розташована у Варацці, будувала судна для флотів провідних світових держав. Це важливе досягнення не тільки гарантує спадкоємність минулого, але й підтверджує значні зусилля Бальєтто у військовому секторі протягом останніх кількох років».

На відміну від FFC15 – першого алюмінієвого прототипу, збудованого на корабельні в 2016 році — бойові катери для італійського флоту будуть побудовані з композитних матеріалів (вінілових ефірних смол і арамідного волокна) та будуть оснащені двома двигунами потужністю 800 к.с. та водометами, які розганятимуть катер до максимальної швидкості у 40 вузлів і крейсерської швидкості 35 вузлів.

Компонування та внутрішнє обладнання FFC були спеціально розроблені для транспортування військ. Рубка може вмістити до 3 членів екіпажу, внутрішній відсік може бути перекомпонований залежно від типу місії. Завдяки використанню знімних сидінь, оснащених спеціальними амортизаторами, відсік десанту може вмістити до 22 бійців. Крім того, у відсіку десанту і в кабіні встановлять бронепанелі, що забезпечать захист від куль калібром 7,62 мм НАТО.

Двосекційний люк спереду дозволить легко здійснювати посадку, висадку військ і морські рятувальні операції.

На борту буде встановлено дистанційно керовану турель з кулеметом 12,7-мм.

Окрім цих двох катерів “Trieste” (L9890) може розмістити 4 танкодесантних катери типу LCU/LCM або один на повітряні подушці типу LCAC.

Починаючи з Першої світової війни, науково-дослідна діяльність у військову секторі значною мірою сприяла престижу бренду, швидко просуваючи його до ролі ключового гравця на ринку. Завдяки передовим технологіям і великій компетенції в галузі аеронавтики і конструкції обтічних корпусів, корабельня незабаром стала одним з основних постачальників італійського флоту, розробляючи судна для поліцейських сил і берегових охорон багатьох країн світу.

Матеріал підготував Степан Івасин


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС Італії Десантні катери та кораблі Італія Патрульні катери Суднобудування Флот