Для Збройних Сил відновлюють понтонно-мостові парки

Для Збройних Сил відновлюють понтонно-мостові парки

Водна перешкода Інженерні війська ОПК Понтон Понтонно-мостовий парк

На замовлення Міністерства оборони України, ПАТ “Київський суднобудівний-судноремонтний завод” проводить ремонт понтонно-мостового парку (ПМП) – комплекту наплавного мосту для подолання військовою технікою водних перешкод.

Напередодні вже було відвантажено перші шість ланок понтонно-мостового парку.

На ланках було проведено відновлення зовнішньої обшивки, відновлені всі шарнірні з’єднання і механізми для автоматичного розкриття ланок при скиданні на воду.

Парк складається з:

• 32-х річкових

• 4-х берегових ланок

• 2-х вистілок

• 12-ти катерів штовхачів

Комплект парку перевозиться на спеціальних автомобілях КрАЗ-255Б  або КрАЗ-260. Річкові ланки призначені для пристрою річкової частини наплавних мостів і поромів. Річкова ланка в розкритому положенні є ротовою дільницею 60-тонного моста довжиною 6,75 м. Для збирання 20-тонного моста його розгортають на дві напівланки та стикують транцями.

У складі Збройних Сил України понтонно-мостові парки використовуються підрозділами інженерних військ та останній час їх дуже часто при навчаннях всіх родів військ.

Відео про використання ПМП під час бригадних навчань 10 гірсько-штурмової бригади з форсування Дніпра:

Також минулого року під час навчань Десантно-штурових військ вперше в історії ЗСУ  з понтнонно-мостового парку застосували РСЗВ “Град”:

Водна перешкода Інженерні війська ОПК Понтон Понтонно-мостовий парк