fbpx
Для ЗСУ модернізують танкоремонтної майстерні

Для ЗСУ модернізують танкоремонтної майстерні

ДНВЦ ЗС України ОПК Тил ЗСУ

У Чернігівській області спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, проводять випробування української модернізації танкоремонтної майстерні ТРМ-80.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України

Основними напрямками покращення стали економія палива та заміна на сучасні зразки робочого обладнання.

Базою для ТРМ-80 є автомобіль ЗІЛ-131, «рідний» бензиновий двигун якого витрачав 50 літрів на 100 кілометрів. Його змінили на дизельний двигун білоруського виробництва Д245.9 з витратою до 32 літрів/100 км.

Ще одним пунктом економії пального є встановлення окремого дизельного генератора EP-R133TDE потужністю 10 кВт бельгійського виробництва.

“У старої моделі автономне живлення електроенергією здійснювалось від базового двигуна АБШ через коробку відбору потужності КОМ-1. Очікувана економія витрат пального в 2 рази”, — розповів начальник науково-дослідної лабораторії ДНДІ ВС ОВТ Геннадій Нікіфоров.

Також було замінено зварювальні трансформаторні установки на сучасні інверторні Ergus E400 DCi, чи MET400DCi та “Патон” АДИ-200РАС.

“Окрім того, відбулась заміна ручного електрифікованого інструменту (ручні дрилі, електроточила тощо) на сучасні, провідних світових виробників електроінструменту”, — додав військовий науковець.

В перспективі промисловість планується не тільки модернізувати існуючі зразки техніки, але й створювати нові, на базі автомобілів українського виробництва.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ДНВЦ ЗС України ОПК Тил ЗСУ