fbpx
До Криму на двосторонні тренування прибули два катери Берегової охорони Туреччини

До Криму на двосторонні тренування прибули два катери Берегової охорони Туреччини

Сусіди Туреччина Україна Чорне море

Учора до Криму прибули два катери Берегової охорони Туреччини на чолі з командиром походу – командувачем Берегової охорони Турецької Республіки в регіоні Чорного моря капітаном І рангу Ільясом Кочаком. Метою цього візиту є проведення спільних двосторонніх тренувань та обмін досвідом з правоохоронних та прикордонних питань, підвищення готовності до спільних дій в Чорному морі із Морською охороною Державної прикордонної служби.

На кромці територіального моря турецькі плавзасоби зустрів катер Морської охорони Держприкордонслужби України та супроводив їх до Балаклавської бухти. У Севастопольському загоні морської охорони керівники делегацій – капітан І рангу Ільяс Кочак та контр-адмірал Микола Жибарєв (заступник директора Департаменту охорони державного кордону – начальник управління Морської охорони) обговорили програму візиту та поставили завдання щодо спільних тренувань.

У Криму українські морські прикордонники та їхні турецькі колеги зможуть ознайомитися з матеріально-технічною базою один одного, елементами систем планування та управління служби. Співробітники морської та берегової охорон спільно виходитимуть в море для обміну досвідом щодо контролю акваторії та огляду суден на зовнішньому рейді. Крім цього, планується, що до 14 червня українські та турецькі моряки тренуватимуться в передачі сигналів управління засобами УКХ радіозв’язку та сигнальними прапорами, передачі вантажів на ходу та у дрейфі, відпрацьовуватимуть спільне маневрування катерів. Також проводитимуться спільні тренування з пошуку та рятування людей на воді.

У вільний час турецька делегація відвідає історичні та визначні місця Кримського півострова, в тому числі Турецький меморіал загиблим воїнам у селищі Дергачі.

ДПСУ


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Сусіди Туреччина Україна Чорне море