fbpx
До України найближчим часом прибудуть 40 медичних HMMWV для потреб ЗСУ

До України найближчим часом прибудуть 40 медичних HMMWV для потреб ЗСУ

HMMWV Міжнародне співробітництво Україна-США

В ході зустрічі посла України в США Валерія Чалого з керівництвом «AM General» – компанії-виробника військових автомобілів HMMWV було повідомлено про направлення у цьому місяці 40 медичних HMMWV для потреб українських Збройних Сил, які мають прибути в Україну вже ближчим часом.

У зустрічі взяли участь Виконавчий голова «AM-General» генерал (у відставці) Джек Кін, Головний виконавчий директор Енді Хоув та Виконавчий віце-президент компанії Ларрі Платт.

Сторони обговорили можливі механізми поглиблення співпраці України з відомим у світі виробником військових позашляховиків, також керівники «AM General» висловили зацікавленість у подальшій дієвій підтримці Збройних Сил України та домовлено продовжувати контакти з метою сприяння у вирішенні першочергових потреб українських військових.

Нагадаємо, що у середині вересня ми вже публікували інформацію про підготовку до поставки в Україну чергової партії позашляховиків HMMWV, тоді Валерій чалий сказав наступне:

… хоча і ті ж самі автомобілі HMMWV,  які зараз я вже можу це сказати, планується поставка, велика поставка автомобілів, нових автомобілів, якісних. У тому числі і медичних, – сказав посол

Тому у найближчий час очікуємо інформацію про інші домовленості з «AM General»

HMMWV Міжнародне співробітництво Україна-США