До ЗСУ надійшла партія модернізованої бронетехніки

До ЗСУ надійшла партія модернізованої бронетехніки

Завод ім. Малишева РНБО Т-64 Т-80 Турчинов Харківській бронетанковий завод

На бронетанковому заводі за дорученням Президента України П. Порошенка відбулась урочиста передача озброєння та військової техніки для ЗСУ за участі Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, про що інформує прес-служба РНБО

Українська армія отримала модернізовані танки Т-80 та Т-64БВ, БТР-4 нового покоління, а також військову вантажну техніку.

Секретар РНБО України зазначив, що під час глибокої модернізації та переоснащення танків були впроваджені нові конструктивні рішення:

«Розроблено та встановлено автоматичну систему управління вогнем з лазерним далекоміром, балістичним обчислювачем та комплексом керованого озброєння, що також дозволяє вести вогонь керованими ракетами», розказав Турчинов

Окрім того, О. Турчинов наголосив, що рівень захисту та конструктивні зміни, внесені з урахуванням використання БТР-4 у бойових умовах, «зробили її однією із найбільш ефективних бойових машин у Збройних Силах України».

Українські військові отримали 16 танків та 5 БТРів

Українські військові отримали 16 танків та 5 БТРів виробництва Державний концерн "Укроборонпром". Танки Т-80 та Т-64 повністю відновлені на Харківському бронетанковому заводі та зовсім скоро стануть на захист країни. П’ять новеньких БТР-4 – це робота КБ ім. Морозова. Також «Укроборонпром» продемонстрував новітні зразки озброєння: реактивну систему залпового вогню «Верба», ракетний комплекс «Сапсан», створений разом з іншими підприємствами ОПК України, та БТР-4МВ1, створений з урахуванням конструкторських рішень країн-членів НАТО.#НоваАрмія стає сильнішою з кожном днем!

Posted by Петро Порошенко on Wednesday, 3 October 2018

Загалом було передано 16 модернізованих танків Т-80 та Т-64 та 5 нових БТР-4.

Завод ім. Малишева РНБО Т-64 Т-80 Турчинов Харківській бронетанковий завод