fbpx
Екіпажі українських Айлендів прибули у США на навчання

Екіпажі українських Айлендів прибули у США на навчання

Айленд ВМС України Міжнародні навчання Підготовка Україна-США Флот

Екіпажі українських патрульний катерів “Слов’янськ” (P191) та “Старобільськ” (P190) типу Island прибули до США на навчання.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України

Вони прибули до міжнародного аеропорту Даллас (США) де їх зустріли українська діаспора міста Балтимор.

Від понеділка в наших моряків розпочинається 10-ти тижневий курс підготовки у американських інструкторів, а також використання інструкцій, формулярів та іншої документації по катерам.

Задля цього екіпажі катерів пройшли інтенсивну мовну підготовку в Одесі. Також в Україні майбутні екіпажі патрульних катерів проходили комплексну підготовку з практичним відпрацюванням дій на новітніх тренажерах Навчального центру ВМС ЗС України.

Військовослужбовці мали можливість отримати важливий досвід у справі керування кораблем та веденням бойових дій, як у складі тактичної групи так і одиночного корабля.

Окрім того важливим етапом фахової підготовки екіпажів були тренування у боротьбі за живучість корабля при різних видах бойових та аварійних пошкоджень.

Нагадаємо, 27 вересня 2018 року Берегова охорона США на військово-морській базі у Балтіморі в присутності Президента України здійснила передачу Україні двох патрульних катерів типу Island .

Айленд ВМС України Міжнародні навчання Підготовка Україна-США Флот