fbpx
Екіпажі українських Айлендів прибули у США на навчання

Екіпажі українських Айлендів прибули у США на навчання

ВМС України Катери «Island» навчання Україна-США Флот

Екіпажі українських патрульний катерів “Слов’янськ” (P191) та “Старобільськ” (P190) типу Island прибули до США на навчання.

Про це повідомляє прес-служба ВМС ЗС України

Вони прибули до міжнародного аеропорту Даллас (США) де їх зустріли українська діаспора міста Балтимор.

Від понеділка в наших моряків розпочинається 10-ти тижневий курс підготовки у американських інструкторів, а також використання інструкцій, формулярів та іншої документації по катерам.

Задля цього екіпажі катерів пройшли інтенсивну мовну підготовку в Одесі. Також в Україні майбутні екіпажі патрульних катерів проходили комплексну підготовку з практичним відпрацюванням дій на новітніх тренажерах Навчального центру ВМС ЗС України.

Військовослужбовці мали можливість отримати важливий досвід у справі керування кораблем та веденням бойових дій, як у складі тактичної групи так і одиночного корабля.

Окрім того важливим етапом фахової підготовки екіпажів були тренування у боротьбі за живучість корабля при різних видах бойових та аварійних пошкоджень.

Нагадаємо, 27 вересня 2018 року Берегова охорона США на військово-морській базі у Балтіморі в присутності Президента України здійснила передачу Україні двох патрульних катерів типу Island .


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМС України Катери «Island» навчання Україна-США Флот