Естонія отримає гвинтівки компанії LMT

Естонія отримає гвинтівки компанії LMT

Lewis Machine & Tool Company (LMT) SIG Sauer Автоматична зброя Балтія Естонія Закупівля озброєння

Адміністративний суд у Талліні не задовольнив скаргу компанії Sig Sauer щодо відміни результатів тендеру на поставку автоматичних гвинтівок до естонської армії

Про це повідомляє ERR

Позов щодо оскарження компанія подала у січні 2019-го року через ряд виявлених недоліків у переможця Lewis Machine & Tool Company (LMT).

Суд постановив, що рішення яке вступило у закону силу оскаржити не можливо, а його зміст накладає зобов’язання на сторони. Sig Sauer погодилось з цим рішенням та апеляцій не подавала.

Підписання угоди на поставку нових автоматів очікується у червні 2019-го року. Контрактом передбачено поставку 16 тис гвинтівок впродовж 2019-2021 років. Вартість угоди – 22 млн євро. Угодою є можливість також зробити додаткові замовлення до 2026 року.

Нагадаємо, що міжнародний тендер був оголошений у липні 2017 року. Ним передбачено закупівлю автоматичних гвинтівок калібрами 7,62х51 мм та 5,56х45 мм, що використовуються в країнах НАТО.

До першого етапу тендеру свої пропозиції подали 14 компаній, з яких 9 компаній було допущено до подальшої участі – Lewis Machine & Tool Company, Patriot Ordnance Factory Inc., SIG Sauer, Heckler & Koch, Česká Zbrojovka, Israel Weapon Industries, польська Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o та пропозиція консорціуму Beretta та Sako.

На фінальному конкурсі з програмою випробувань дістались три компанії:

• Lewis Machine & Tool Company (LMT)
• SIG Sauer
• Heckler & Koch

Зі зразками калібру 5,56 х 45 мм – LMT MLCPS, SIG Sauer МСХ та Heckler & Koch НК416, та в калібрі 7,62 х 51 мм – LMT CQBMWS, SIG Sauer SIG716G2 DMR та Heckler & Koch НК417.

За результатами випробувань були обрані зразки виробництва Lewis Machine & Tool Company (LMT) Автоматичні гвинтівки Lewis Machine & Tool Company (LMT) вже постачаються до Нової Зеландії.

Lewis Machine & Tool Company (LMT) SIG Sauer Автоматична зброя Балтія Естонія Закупівля озброєння