fbpx
Естонія озброїться корейським “Громом”

Естонія озброїться корейським “Громом”

Балтія Естонія Закупівля озброєння САУ Світ

Центр оборонних інвестиції Естонії підписав договір про купівлю у Південної Кореї 12 самохідних артилерійських установок K-9 Thunder, повідомляє ERR

Загальна вартість угоди складає близько 46 млн євро та окрім поставок 12 самохідних артустановок також включає навчання, технічне обслуговування та запчастини до них. Повідомляється, що ці бойові машини не нові, раніше використовувались армією Республіки Корея.

Перші установки мають прибути до Естонії у 2020 році, після чого вони будуть адаптовані та випробувані в польових умовах цієї країни. Під них буде побудована відповідна інфраструктура з можливістю зберігання та ремонту артилерійських установок.

Навчання військовослужбовців строкової служби на ці бойові машини розпочнеться у 2023 році.

K-9 Thunder – сучасна 155-мм самохідна артилерійська установка, що виготовляється у Південній Кореї та перебуває на озброєнні в низці країн, які були придбані чи виготовлялись за ліцензією. 

Дальність стрільби K-9 складає близько 40 км, максимальна швидкість бойової машини – 67 км/годину. Екіпаж бойової машини – 5 осіб, час розгортання – 30 секунд.

Балтія Естонія Закупівля озброєння САУ Світ