fbpx
Естонія озброїться корейським “Громом”

Естонія озброїться корейським “Громом”

Hanwha Defense K9 Thunder Артилерія Балтія Естонія Закупівлі САУ Світ

Центр оборонних інвестиції Естонії підписав договір про купівлю у Південної Кореї 12 самохідних артилерійських установок K9 Thunder, повідомляє ERR

Загальна вартість угоди складає близько 46 млн євро та окрім поставок 12 самохідних артустановок також включає навчання, технічне обслуговування та запчастини до них. Повідомляється, що ці бойові машини не нові, раніше використовувались армією Республіки Корея.

Перші установки мають прибути до Естонії у 2020 році, після чого вони будуть адаптовані та випробувані в польових умовах цієї країни. Під них буде побудована відповідна інфраструктура з можливістю зберігання та ремонту артилерійських установок.

Навчання військовослужбовців строкової служби на ці бойові машини розпочнеться у 2023 році.

K-9 Thunder – сучасна 155-мм самохідна артилерійська установка, що виготовляється у Південній Кореї та перебуває на озброєнні в низці країн, які були придбані чи виготовлялись за ліцензією.

Дальність стрільби K-9 складає близько 40 км, максимальна швидкість бойової машини – 67 км/годину. Екіпаж бойової машини – 5 осіб, час розгортання – 30 секунд.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Hanwha Defense K9 Thunder Артилерія Балтія Естонія Закупівлі САУ Світ