fbpx
Флот відремонтує свій єдиний десантний катер

Флот відремонтує свій єдиний десантний катер

ВМС України Десантні катери та кораблі Судноремонт Флот

Військово-Морські Сили України та Миколаївський Суднобудівний Завод досягли угоди про продовження ремонту десантного катеру “Сватове”, про що повідомляє сторінка “Миколаїв місто корабелів” у Facebook

Відповідно угоди розроблено графік виконання робіт. Роботи по корпусу планується завершити до кінця ц.р. Нагадаємо, що попереднє керівництво МСЗ (кол. з-д ім. 61-го Комунара) фактично зірвало ремонтні роботи по ремонту кораблів ВМСУ, що призвело до припинення взаємодії флоту з заводом. Замовлення на ремонт ДК “Сватове” не було виконане. Наразі, зі зміною керівництва Укроборонпром, на МСЗ діє команда фахівців, програма антикризових дій вже втілюється й ми про неї розповімо у наступних публікаціях.

Десантний катер “Сватове”, пр. 1176, шифр “Акула” (Ondatra class за класифікацією НАТО) призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення. Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег. Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби. Десантомісткість – середній танк або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тон вантажів.

Загальні характеристики

Водотоннажність: 107,3 тонн
Довжина: 24,5 метрів
Ширина: 5,2 метрів
Осадка: 1,55 метрів
Силова установка: 2 дизелі 3Д6 по 300 к.с.
Швидкість: 11,5 вузлів
Екіпаж: 6 осіб

Десантомісткість катеру — середній танк або 20 десантників з легким озброєнням чи 50 тон вантажів.

ВМС України Десантні катери та кораблі Судноремонт Флот