fbpx
Головного борця з корупцією розшукує Генпрокуратура і…СБУ

Головного борця з корупцією розшукує Генпрокуратура і…СБУ

Прокуратура СБУ Україна

У зв`язку з тим, що заступник голови Служби безпеки України Тіберій ДУРДИНЕЦЬ не з’являється до Генеральної прокуратури для надання свідчень, ГПУ буде змушена оголосити його в розшук. Про це сказав заступник генерального прокурора України Ренат КУЗЬМІН газеті «Сегодня» від 13 травня 2009 р.

За словами Р.КУЗЬМІНА, згідно з постановами Печерського райсуду столиці, Т.ДУРДИНЕЦЬ має бути затриманий, а його службовий кабінет і житло обшукані. Ці постанови, додав він, прийнято за поданням Головного слідчого управління ГПУ в рамках справи за фактами невиконання судових рішень, незаконного порушення справ, а також призначення Т.ДУРДИНЦЯ на посаду заступника голови спецслужби. «Будучи усуненим від службових обов`язків, він не тільки продовжував їх виконувати, а й відкривав кримінальне переслідування за низкою комерційних структур, господарськими, посадовими й іншим злочинами, не маючи на це жодного права», – повідомив Р.КУЗЬМІН.

Разом з тим, за словами заступника генпрокурора, Т.ДУРДИНЕЦЬ «не був на бесіді з даного приводу в ГПУ, куди не раз його запрошували». «Упродовж тривалого часу ми не могли його знайти, хоча формально він нібито був на лікарняному. Будемо змушені оголосити його в розшук», – сказав Р.КУЗЬМІН. Заступник генпрокурора спростував версію про те, що дії ГПУ щодо Т.ДУРДИНЦЯ пов`язані з нібито затіяним ним незаконним прослуховуванням самого Р.КУЗЬМІНА. «Це зовсім інша історія, з прослуховуванням, яка не має нічого спільного», – запевнив він.

Джерело видання в спецслужбі повідомило, що СБУ сама вже шукає Т.ДУРДИНЦЯ. Водночас, у службі не виключають, що постанови Печерського суду буде оскаржено, як «неадекватні», тому що керівництво спецслужби і так «співпрацює із слідством».

УНІАН 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Прокуратура СБУ Україна