fbpx
Генерал-полковник Росії може бути одним з фігурантів справи про MH17

Генерал-полковник Росії може бути одним з фігурантів справи про MH17

MH17 Російська агресія Тероризм

Міжнародна група розслідувачів Bellingcat і російське видання The Insider опублікували спільне розслідування, в якому ідентифікували одну з ключових фігур, що може бути причетна до збиття у небі над Донбасом пасажирського «Боїнга» рейсу MH17 «Малайзійських авіаліній» у липні 2014 року, повідомляє Радіо Свобода

Особа, про яку йдеться в розслідуванні, фігурує під позивним «Дельфін» на записах перехоплених телефонних розмов, опублікованих Службою безпеки України, незабаром після катастрофи літака, а пізніше – Міжнародною слідчою групою з розслідування катастрофи під керівництвом Нідерландів.

Експерти Bellingcat і The Insider стверджують, що «Дельфін» – це генерал-полковник російської армії в запасі, чинний посадовець РФ – головний інспектор Центрального військового округу Міністерства оборони Росії Микола Ткачов.

За даними розслідувачів, вони вивчили записи телефонних переговорів, всього 5 аудіофайлів, на яких «Дельфін», зокрема, вказує своє ім’я та по-батькові – «Микола Федорович», обговорює з іншим фігурантом під позивним «Оріон» підготовку до транспортування предмета, для якого потрібен кран, і що цей «предмет» «треба завантажити, замаскувати і відвезти».

Порівняння голосів “Дельфіна” та генерал-полковника Миколи Ткачова:

Експерти Bellingcat і The Insider отримали свіжі записи голосу Миколи Ткачова, записавши з ним велике інтерв’ю про Суворовське військове училище в Єкатеринбурзі. Саме ці зразки голосу разом з аудіозаписами було відправлено на експертизу в два незалежні дослідницькі інститути – у Денвері (США) та Литві. Результати аналізу голосів показали, що з великою ймовірністю голос на плівках належить одній і тій самій людині. Втім, сам Ткачов у телефонній розмові з журналістами відкинув свою причетність до агресії РФ на сході України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

MH17 Російська агресія Тероризм