fbpx
Хід будівництва ДССТ бригадного табору у Черкаському

Хід будівництва ДССТ бригадного табору у Черкаському

239 загальновійськовий полігон 26-а окрема залізнична бригада ДССТ Будівництво ДССТ

На території 239-го загальновійськового полігону у смт Черкаське, що на Дніпропетровщині, силами Державної спеціальної служби транспорту триває будівництво військового містечка бригадного типу

Про це повідомляє Армія Inform

Стаціонарне бригадне містечко призначене для розташування особового складу підрозділів Оперативного командування «Схід», які відновлюватимуть свою боєздатність на полігоні.

Роботи проводять військовослужбовці 26-ї окремої залізничної бригади Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України.

Наразі дві казарми готові до наступного етапу робіт — встановлення сендвіч-панелей. І ще на трьох об’єктах триває монтаж залізних каркасів модульних казарм та проходять бетонні роботи.

Загалом будується:

• 5 казарм на 480 осіб кожна
• казарму для жінок
• штабу
• клубу
• спортивно-оздоровчого комплексу
• їдальні

Військовослужбовці 26-ї окремої залізничної бригади Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України вже мають досвід зі зведення казарм поліпшеного планування у селищі Кайдаки, що на Дніпропетровщині, для Повітряних Сил ЗС України.

Також саме цією частиною було побудовано міст у Луганській області на автомобільній дорозі загального користування державного значення «Покровськ — Бахмут — Михайлівка».

239 загальновійськовий полігон 26-а окрема залізнична бригада ДССТ Будівництво ДССТ