fbpx
Грузія придбала французький ЗРК ближнього радіусу дії

Грузія придбала французький ЗРК ближнього радіусу дії

Грузія Закупівля озброєння ПЗРК «Mistral» Чорне море

Під час святкування дня військової авіації у Грузії були продемонстровані придбані французькі системи протиповітряної оборони Thales LAS France SAS та MBDA.

За повідомленням Міністерства оборони Грузії вони були доставлені у Грузію у вересні.

Міністр оборони Грузії Леван Ізорія зазначив, що країна готова перейти до наступного етапу переговорів з Францією, щоб забезпечити “максимальний захист” свого повітряного простору, про будь які деталі він не розказав.

Нагадаємо що наприкінці 2017 року стало відомо про отримання Грузією радіолокаційних станцій французького виробництва, публічний показ яких відбувся під час показу озброєння до 100 річчя проголошення незалежності Грузії у травні

Відео заходу під час якого було продемонстровано системи ППО:

Продемонстровані зенітно-ракетні комплекси створені на шасі автомобіля ACMAT VLRA 4×4 та оснащуються ПЗРК Mistral виробництва французької компанії MBDA Missile Systems, що може вражати низьколітаючі цілі на відстані до 6 км.

Mistral – був розроблений у Франції, в 1987 році прийнятий на озброєння сухопутних військ Франції. В 2000 році було розроблено модернізований зразок – Mistral 2. Цей комплекс активно поставляється на експорт та перебуває на озброєнні у 25 країнах світу.

Раніше Естонія оголосила, що придбає переносні зенітно-ракетні комплекси (ПЗРК) Mistral виробництва французької компанії MBDA Missile Systems


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Грузія Закупівля озброєння ПЗРК «Mistral» Чорне море