fbpx
Катер «Прилуки» провів низку тренувань з HMS Echo

Катер «Прилуки» провів низку тренувань з HMS Echo

ВМС України Королівські ВМС Великобританії Р153 "Прилуки" Флот Чорне море

Ракетний катер «Прилуки» (P153) Військово-морських сил ЗС України провів низку тренувань в акваторії Чорного моря з кораблем HMS Echo (H87) Королівського Військово-Морського Флоту Великої Британії.

Про це повідомляє прес-служб Міністерства оборони України

У ході спільного тренування український ракетний катер і британський корабель виконали завдання з тактичного маневрування, навчання з протиповітряної оборони, а також провели тренування зі зв’язку у відповідності до стандартів НАТО.

До тренувань залучався гелікоптер Мі-14 морської авіаційної бригади, що виконував завдання по висвітленню надводної обстановки в районі тренувань.

Також разом із кораблями відпрацьовував дії в ході пошуково-рятувальної операції та подальшої евакуації постраждалого.

— Сьогодні перед нами стояла задача підняти з борту британського корабля потерпілого. Вважаю, що відпрацювали на відмінно. Особливістю роботи на такому невеличкому майданчику є те, що гелікоптер має дуже близько підійти до різних надбудов та антен корабля, і розрахувати так щоб ніщо не зачепити, а для нас, рятівників — вийти з борту гелікоптера і надати допомогу є справою звичайною та буденною. Нічого надзвичайного, — прокоментував інструктор-рятувальник парашутно-десантної групи старший сержант Сергій Картель.

Відео від прес-служби HMS Echo (H87):

Спільні тренування типу PASSEX ВМС ЗС України з HMS Echo (H87) Королівського Військово-морського флоту Великої Британії у Чорному морі.На відео участь гелікоптеру Мі-14 з 10 бригади морської авіаціїДетальніше про прибуття HMS Echo (H87) до Одеси: https://mil.in.ua/hms-echo-vdruge-za-pivroku-vidviduye-odesu/Відео: прес-служба HMS Echo (H87)#ВМСУкраїни #10оБрМА10-та морська авіаційна бригада

Gepostet von MIL.IN.UA am Donnerstag, 9. Mai 2019

HMS Echo вже вдруге відвідує Одесу в рамках співпраці між військово-морськими силами Великої Британії та України.

HMS Echo (H87) – багатоцільовий гідрографічний корабель океанського типу, один з двох цього проекту у складі Королівського флоту Британії (інший – HMS Enterprise (H88) вже заходив до Чорного моря на початку 2018 року).

ВМС України Королівські ВМС Великобританії Р153 "Прилуки" Флот Чорне море