Кількість росіян в місії ОБСЄ на Донбасі

Кількість росіян в місії ОБСЄ на Донбасі

ОБСЄ СММ ОБСЄ
На брифінгу Гельсінської комісії перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг повідомив, що в місію ОБСЄ на Донбасі входять представники 40 країн, серед них – 39 росіян, передає “Голос Америки“.
Проте в складі спостережного патруля складаються з представників різних країн.
“Після проведення патрулювання, всі члени спостережного патруля мають узгодити свій звіт. Ці патрулі складаються з 6-8 учасників – різних за національністю та походженням”, розказав Хуг.
Загалом же основна частка за словами Олександра Хуга – це представники країн ЄС та США:
“40 країн направляють спостерігачів у місії ОБСЄ в Україні. 50-60% спостерігачів з країн ЄС. Найбільший контингент спостерігачів з однієї країни – це контингент США, який в цілому складає 66 представників. Росія має контингент – 39 спостерігачів у місії”, – сказав перший заступник голови СММ ОБСЄ
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні (СMM) почала свою роботу 21 березня 2014 року на підставі запиту від уряду України до ОБСЄ і консенсусного рішення всіх 57 країн-учасниць ОБСЄ.
СMM – це неозброєна цивільна місія, яка працює  24 години на добу, 7днів на тиждень у всіх регіонах України. Її основні завдання – це неупереджено і об’єктивно спостерігати та звітувати про ситуацію в Україні, а також сприяти діалогу між усіма сторонами конфлікту. 

ОБСЄ СММ ОБСЄ