fbpx
Колишній правоохоронець із Запоріжжя працював на ФСБ Росії

Колишній правоохоронець із Запоріжжя працював на ФСБ Росії

Затримання Контррозвідка Російська агресія СБУ

Співробітники контррозвідки Служби Безпеки України викрили колишнього працівника МВС України із Запоріжжя на розвідувальній діяльності на шкоду державній безпеці нашої країни за завданням ФСБ Росії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ

Оперативники української спецслужби встановили, що мешканець Запоріжжя перебуваючи на тимчасово окупованій території АР Крим, був завербований співробітником ФСБ РФ.

За завданням «куратора» завербований громадянин України через особисті зв’язки збирав розвідувальні відомості про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію у місті Запоріжжя. Отриману інформацію він передавав представнику іноземної спецслужби при виїзді до тимчасово окупованого Кримського півострову під приводом нібито вирішення сімейних питань.

Минулого року співробітники контррозвідки викрили на Запоріжжі мережу інформаторів, організовану представниками головного управління генштабу збройних сил РФ. Організатором групи, до якої входило шість осіб, є мешканець Запорізької області. Він у 2015 році, перебуваючи на території тимчасово анексованої території АР Крим, був завербований представниками російських спецслужб. Від своїх кураторів чоловік отримав завдання створити розгалужену мережу інформаторів на території Запорізької області.

На початку 2019-го року у Запоріжжі співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили антиукраїнського інтернет-агітатора, який діяв на користь країни-агресора.

Мешканець Запоріжжя адміністрував декілька груп, у тому числі в заборонених російських соціальних мережах де розповсюджував матеріали антиукраїнського характеру, що містили заклики до порушення територіальної цілісності України, повалення державної влади та конституційного ладу.

Вже цього місяця співробітники контррозвідки спільно з Головним слідчим управлінням СБ України під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури затримали агента російської воєнної розвідки, що працював на одному з підприємств ДК «Укроборонпром» у Запоріжжі.

Також у Запоріжжі за матеріалами Служби безпеки України до п’яти років позбавлення волі засуджено місцевого мешканця, що брав участь у боях проти України на Донбасі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Затримання Контррозвідка Російська агресія СБУ