fbpx
Конфісковані “кошти Януковича” підуть на зміцнення обороноздатності України

Конфісковані “кошти Януковича” підуть на зміцнення обороноздатності України

Держбюджет Президент Російська агресія

Сьогодні стало відомо про рішення суду про повернення державі раніше конфіскованих коштів колишнього Президента України Віктора Януковича. Загальна сума приблизно 1.5 млрд доларів, що по сьогоднішньому курсу майже 40 млрд гривень.

Цю новину сьогодні повідомив Секретар Ради Національної безпеки та оборони Олександр Турчинов.

Нагадаємо, 28  січня 2015 року Державна служба фінансового моніторингу заблокувала $1,42 млрд на рахунках нерезидентських компаній пов’язаних з Януковичем і його командою.

Зараз вже відомо, що вище зазначені кошти підуть на підвищення обороноздатності країни, – про це повідомив діючий Президент України Петро Порошенко під час відвідин Державної прикордонної служби України:

Кошти мають піти на будівництво заводу по виготовленню боєприпасів, закупівлю новітніх засобів радіоелектронної боротьби, контрбатарейних радарів, сучасних дронів, – уточнив Порошенко

Окрім цього також мова йшла про будівництво житлових фондів для військовослужбовців, реабілітаційного центру для воїнів АТО та підвищення соціальних стандартів для найбільш незахищених верств населення.

Відповідно до перерахунку на державний рахунок цих коштів Верховна рада має внести зміни до державного бюджету за поданням Кабінету Міністрів.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Держбюджет Президент Російська агресія