fbpx
Конгрес США схвалив законопроект про надання Україні летальної зброї – нардеп

Конгрес США схвалив законопроект про надання Україні летальної зброї – нардеп

Світ

На своїй сторінці у Facebook голова підкомітету ВР з питань безпеки державних інформаційних систем Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони Ірина Фріз повідомила про схвалення конгресом США законопроекту, що передбачає надання Україні летальної зброї оборонного характеру. Документ підтримав 371 представник нижньої палати Конгресу США, лише 48 парламентарів висловилися “проти”.

У документі вказується, що зазначені кошти будуть доступні Пентагону з метою надання Україні військової підтримки, включаючи, зокрема, надання летальної зброї оборонного спрямування та оснащення, логістичної підтримки, підтримки розвідки української армії та сил національної безпеки, навчання особового складу українських збройних сил тощо.

Слід підкреслити, що документом передбачене надання Україні летальної зброї оборонного спрямування.

Ми вже повідомляли раніше, що США не скорочують військову підтримку Україні, у відповідь на ряд публікацій у ЗМІ, а навпаки навіть планують надати летальне озброєння і ці наміри мають високу підтримку в обох палатах конгресу США. Тепер вже це отримало і законодавчу базу.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Світ