fbpx
Конгрес США запроваджує санкції проти урядів, що підтримують Хізболлу

Конгрес США запроваджує санкції проти урядів, що підтримують Хізболлу

Близький Схід Конгрес США Світ Хізбалла
Нижня палата американського Конгресу у середу прийняла резолюцію із закликом до країн ЄС визнати угруповання “Хезболла” терористичною організацією, а також законодавчу ініціативу про введення санкцій проти урядів, які підтримують це угруповання, повідомляє Укрінформ.

“Хезболла – керований Іраном осередок терористів, і його небезпека стає все більшою. Цими діями (голосуванням – ред.) у Палаті представників ми надсилаємо потужний меседж, що Сполучені Штати не дозволять цій загрозі поширюватися безперешкодно”, – заявив з цього приводу журналістам голова Комітету з питань закордонних справ нижньої палати Конгресу США Ед Ройс.

Законодавчі ініціативи спрямовані проти політики Тегерану в регіоні. Сполучені Штати наголошують, що Іран дестабілізує ситуацію в регіоні та загрожує союзникам США, насамперед Ізраїлю.

Санкційний документ передбачає введення обмежень як проти окремих фізичних осіб, так і проти іноземних урядів, які надають “Хезболла” фінансову, військову та іншу підтримку.

Нагадаємо, що наприкінці вересня армія оборони Ізраїлю збила безпілотник іранського виробництва, який використовувався ліванським шиїтським угрупованням “Хезболла”, безпілотник увійшов в нейтральну демілітаризовану зону, введену після закінчення війни Судного дня (1973 рік) в районі Голанських висот між силами Ізраїлю і Сирії після чого був збитий.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Близький Схід Конгрес США Світ Хізбалла