fbpx
“Корвет” закладуть у 2010

“Корвет” закладуть у 2010

ВМС України Корвет проекту 58250 Корвети Суднобудування Україна

Як повідомив директор департаменту МО з питань розробки та закупівлі озброєнь Володимир Грек строки завершення проектування вітчизняного корабля класу “корвет” переносяться (попередня визначена дата – 30 вересня 2009).

А отже переносяться і строки закладки першого корабля. На думку чиновника це відбудеться вже у 2010 році. Перший контракт передбачатиме побудову 4 корветів, загалом Міністерство оборони планує до 2025 року отримати 10 таких новітніх кораблів. Як очікується випробування першого корвету розпочнуться в 2012 році.

Також В. Грек повідомив, що вже завершені маркетингові дослідження, які мали визначити кращих постачальників озброєнь для корвета. Він відмовився повідомити конкретних виробників, проте уточнив що серед них немає російських підприємств. Частка іноземних компонуючих в корветі складе 40 %.

Представник Міноборони висловив жаль з приводу того, що кошти на побудову корвета в бюджеті-2009 передбачені лише за спецфондом. Разом з тим, він відмітив позитивну динаміку у ставленні Кабміну до питання переозброєння української армії. нагадаємо, минулої середи КМУ ухвалив рішення про виділення МО 1,127 млрд гривень на закпівлю нової техніки в українських підприємств.

Інформація mil.in.ua

ВМС України Корвет проекту 58250 Корвети Суднобудування Україна